

Kaashandel De Brink in Deventer wint zijn vierde Gouden Kaasmes. Nieuwkomer La Fermata in Woerden wint de titel Nederlands Beste Foodspecialiteitenwinkel 2010.
De prestigieuze titel Nederlands Beste Kaasspeciaalzaak 2010 en het bijbehorende Gouden Kaasmes en de gelijkwaardige titel voor de zeer gevarieerde winkelbranche van foodspecialiteiten: Nederlands Beste Foodspecialiteitenwinkel 2010, zijn gewonnen door Kaashandel De Brink in Deventer en La Fermata in Woerden. De titels zijn felbegeerd en lucratief voor de ondernemers. Het volledig Italiaans georiënteerde La Fermata deed voor het eerst mee aan de wedstrijd en bestaat pas sinds 10 november 2006.
Dat is de uitkomst van de enerverende finale van de Nationale Winkelcompetities die, in een uitzinnige zaal met honderden collega’s, zojuist is bekendgemaakt tijdens het Grote Kaas- & Delicatessen Branchefeest in Theater De Flint in Amersfoort.
Er zijn 2 reacties op dit bericht.
Reactie plaatsen

