Main Navigation



Training Communicatie met potentiële en bestaande medewerkers

Deze training behandelt alle voorkomende gesprekken met (potentiële) medewerkers.

Training in ‘moeilijke’ gesprekken

De functie van de afdeling personeelszaken is in de loop van de laatste decennia flink veranderd. Was de afdeling voorheen vooral de grote afschuifbak voor ‘moeilijke’ gesprekken, tegenwoordig wordt zij vaak Human Resources genoemd en houdt ze zich meer bezig met beleidsmatige zaken en advisering van de lijnmanagers. Dientengevolge -en natuurlijk ook omdat het eigenlijk logischer is- dient het leidinggevend kader de gesprekken zelf te voeren.

In het praktische programma van de Training Communicatie met potentiële en bestaande medewerkers passeren in 4 dagdelen alle mogelijke gesprekken de revue. Niet alleen theorie, maar met name het oefenen volgens praktische richtlijnen staat centraal. De training behandelt wat als lastig wordt ervaren of waar weinig ervaring mee is. Deze training op maat geeft veel inzicht in gesprekstechnieken, zowel door een handig, overzichtelijk naslagwerk, als door de tips en trucs die tijdens de training aan bod komen.
Specificaties  
Opleidingsniveau Minimaal HAVO of MBO
Duur De training duurt 4 dagdelen
Zelfstudie n.v.t.
Vooropleiding Enige praktijkervaring is gewenst.
Wat bereik je? Direct na de training zijn de deelnemers in staat om op gestructureerde wijze alle mogelijke gesprekken te voeren.
Ledenprijs Leden krijgen bij open inschrijving 10% korting en investeren voor deze training dus € 630 per deelnemer. Indien leden minimaal 10 deelnemers tegelijk laten deelnemen (bijvoorbeeld een incompanytraining), wordt 20% korting verleend. In totaal bedraagt de investering voor deze training dus € 560 per deelnemer. Buiten de wettelijk voorgeschreven 19 procent BTW worden geen extra kosten in rekening gebracht.
Niet-ledenprijs Niet-leden betalen het standaardtarief van € 145 per dagdeel, exclusief verblijfkosten à € 30 per dagdeel. In totaal bedraagt de investering voor deze training dus € 700 exclusief BTW.
Data De training wordt gepland bij voldoende inschrijvingen (minimaal 10 deelnemers). Vooralsnog zijn geen trainingen gepland waarop inschrijving nog mogelijk is.
Aanbieder ODIGON Management Support b.v.

Programma

  • sollicitatiegesprekken 
  • planningsgesprekken 
  • functioneringsgesprekken 
  • beoordelingsgesprekken 
  • correctiegesprekken 
  • verzuimgesprekken 
  • exitgesprekken


banner_header

banner_header