Main Navigation



Training Vleeswaar

Kwaliteit en presentatie in vleeswaren

De omzet van vleeswaren is afhankelijk van de kwaliteit en presentatie van de producten. In de training leert de deelnemer welke producten er zijn en hoe deze samengesteld moeten worden. Ook leert hij hoe de producten gesneden, ingepakt en gepresenteerd moeten worden.
Specificaties  
Doelgroep Medewerkers van vleeswarenafdelingen.
Opleidingsniveau Deze training is voor iedereen toegankelijk.
Duur De training duurt 4 dagdelen.
Zelfstudie n.v.t.
Vooropleiding Ervaring op de vleesafdeling is gewenst.
Wat bereik je? Na afronding van de training is de deelnemer in staat vleeswaren op de juiste manier te behandelen, en de klant hierover te informeren. De deelnemer ontvangt een certificaat.
Ledenprijs RIN levert een op maat gemaakt traject. De investering voor dit traject stellen we gratis samen met u vast. Leden van het vakcentrum krijgen 10 procent korting op het standaard tarief. Het standaard tarief van RIN is €600 per dagdeel. De kosten zijn dus afhankelijk van uw wensen en zijn exclusief BTW, materiaal en locatiekosten. Er is ruimte voor maximaal 15 deelnemers.
Niet-ledenprijs RIN levert een op maat gemaakt traject. De investering voor dit traject stellen we samen met u vast. Het standaard tarief van RIN is €600 per dagdeel. De kosten zijn dus afhankelijk van uw wensen en zijn exclusief BTW, materiaal en locatiekosten. Er is ruimte voor maximaal 15 deelnemers.
Data De training wordt incompany gegeven. De datum hiervoor wordt in overleg vastgesteld.
Aanbieder RIN training en organisatieadvies


banner_header

banner_header