Main Navigation

LeerPortaal: Training Local Marketing

Datum: 18-05-2010
Telefoon: 0348419771

De training vindt plaats op dinsdag 18 mei, woensdag 19 mei, dinsdag 1 juni, woensdag 2 juni en dinsdag 29 juni 2010.

 

Hoe goed kent u uw marktgebied?

Onder invloed van recente trends en maatschappelijke evoluties neemt u dagelijks, zonder het te beseffen, strategische beslissingen. U probeert te achterhalen wat uw klanten wensen, waarna u voor zichzelf beslist of u het assortiment al dan niet aanpast. Ook over acties zoals klantenkaarten, sponsoring of wijziging van openingsuren, moet u keuzes maken.

Uiteindelijk stelt u zich, als ondernemer, steeds dezelfde vraag: “Zijn mijn inspanningen de moeite waard en leveren zij iets op?” Met andere woorden: “Zal ik na afloop meer verkopen?”

De training Local marketing biedt ondernemers hulp bij het beantwoorden van deze vragen. Tijdens de training komen onder meer het doel van local marketing, het invullen van formule-uitgangspunten en het opstellen en uitvoeren van een marketingplan aan bod. Daarnaast leert u technieken in het sturen van groepsgedrag, die u in staat stellen om van kijkers kopers te maken en uw medewerkers daar actief bij te betrekken.

Bij deze training staat de eigen winkel centraal. Er wordt rekening gehouden met de klanten, concurrenten, mogelijkheden en bedreigingen van uw onderneming.

Klik hier voor de specificaties van de training of om aan te melden.