banner

Overzicht Exposanten

Hieronder treft u het overzicht van de standhouders van de Vakbeurs Foodspecialiteiten 2021. De plattegrond kunt u hier bekijken.

Standnummer Firmanaam Assortiment Website
317 Aalshof eieren Pasta met verse scharreleieren https://www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/aalshof/108
.023 Abma's Foodspecialiteiten, kruiden olijfolie & fruit azijn en overige soorten olijfolie/azijn + tomaatproducten www.abmas.nl
278 Adelante Foods  Noten en zuidvruchten www.adelantefoods.com
258a Alaska Bedrijfskoeling Koelingen www.alaskacooling.com
267 Amatller / Simón Coll Chocolade www.simoncoll.com
267 Anis de Flavigny Zoetwaren www.anis-flavigny.com
315 BARÚ Marshmallows, chocolade www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/baru/195
.030 Beermann Wijnimport Wijnen en drankspecialiteiten  www.jeffconnects.nl
267 Belberry Delicatessen/Foodspecialiteiten, confiture, chutneys, kaasbegeleiders, ketchup, vinaigrettes www.belberry.com
222 Bergfood (Mediterrane) Foodspecialiteiten en vleeswaren www.bergfood.nl
.015 Biesheuvel Knoflook Verse knoflook producten www.biesheuvelknoflook.nl
.016 Bigalletshop.com Ambachtelijke Franse siropen www.bigalletshop.com
.003 Bijenbaas Foodspecialiteiten; honing www.bijenbaas.nl
.031 Biostee Hollandse kaas www.biostee.nl
111 Bizerba Nederland   weeg-/kassasystemen, snijmachines en vleesverwerkingsmachines www.bizerba.com
220 Blok Kaashandel Hollandse kaas www.blokkaas.nl
267 BOMMEL & BOMMEL delicatessen Delicatessen zoet en hartig www.bommelsconserven.nl
217 Bond van Boerderij-Zuivelbereiders Zet zich in voor de belangen van Boerderijzuivelbereiders in Nederland www.boerderijzuivel.nl
308 Bottle language Wijn geschenken www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/bottle-language/1481
254 Bowls & Dishes Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen

www.webshop.bowls-dishes.com 

125 Brandt & Levie Foodspecialiteiten; Nederlandse charcuterie, worstmakers www.brandtenlevie.nl 
115 Brauer Food Foodspecialiteiten, chocolade/bonbons www.brauerfood.nl 
336 Budelse Brouwerij Bier https://www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/budels/172
316 Camile's granola Granola met zaden en noten www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/camiles/124
.027 Caramelz Caramelz www.caramelz.nl
257 Cardtho Cardprinters / Van Erkel Presentatie Printers voor toonbankkaarten en buffetkaarten www.cardtho.com
267 Cartwright & Butler Delicatessen/Foodspecialiteiten, zoete & hartige koekjes, geschenkpakketten www.cartwrightandbutler.co.uk
130 Casa del Fermentino Buitenlandse kaas www.casadelfermentino.com
.001 Casa Reinders Charcuterie - Holland Fresh Food Vleeswaren  
251 Celebrate What You Eat Foodspecialiteiten; sauzen www.celebratewhatyoueat.com
141 Certificering Foodspecialiteitenwinkels Certificering Foodspecialiteitenwinkels

www.foodspecialiteitenwinkel.nl

132 Cheese of Course Opleidingen & Trainingen, Advies & Marketing, Promotie & Events, Visual Merchandising, Interim www.cheeseofcourse.nl
118b Chefs Food 2.0 Vleeswaren en foodspecialiteiten www.chefsfood.nl
215 Chocorots Noten en zuidvruchten, chocolade en bonbons  www.chocorots.nl
233 ClearChox, Clear Chain Chocolates Chocolade en bonbons www.clearchox.com
231 The Collectie Agenturen Chocolade en bonbons, Koffie en thee, Foodspecialiteiten www.thecollectie.com
232 CONO Kaasmakers Hollandse kaas www.cono.nl
267 Cottage Delight Delicatessen/Foodspecialiteiten www.cottagedelight.co.uk
335 Cretan Mythos Olijfolie en Balsamico www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/cretan-mythos/290
147 Crisstory Foodspecialitetien, Fruitbroden www.crisstory.nl
323 Cudié Catànies Chocolade www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/catanies-cudie/1318
325 Dalicious Zuidvruchten snacks www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/dalicious/1482
205 D-drinks Natuurlijke dranken & snacks www.d-drinks.nl
121 De Rotterdamsche Oude Hollandse kaas www.zijerveldfood.nl
343 De Wijndragers Sauzen en mosterd www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/wijndragers/161
334 Delicious Food & Gourmet Foodspecialiteiten www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/delicious-food-and-gourmet/66
112 Delinuts Chocolade en bonbons, noten en zuidvruchten www.delinuts.nl
.006 DeliSouth Biologische delicatessen www.delisouth.nl
134 Delmo Groothandel Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen, (verpakkings)machines www.delmo.nl 
.028 Denise's Choice Alcoholvrije wijnen www.deniseschoice.nl
252 The Depot Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  www.thedepot.be 
304 Des Noots Noten en zuidvruchten https://www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/des-noots/149
234 DIGI Nederland Weegschalen www.digi.eu 
235 Dishes & Deco Nederland Olijfhouten en aardewerk artikelen  www.dishes-deco.com
280 La Dispensa Wijnen en drankspecialiteiten, Chocolade en bonbons, Foodspecialiteiten, High Tea, High Wine & Delicatessen www.ladispensa.nl
255 Dolci Baci Dolci Baci, Chips, Nougat www.dolcibaci.nl
.008 Doolgelukkig Hollandse schapenkaas www.doolgelukkig.nl
268 Handelsonderneming F. van Dop Chocolade, bonbons, koffie, thee, koekjes en zoutjes www.vandopbv.nl
.004 Dreug Vleeswaren www.dreug.com
263 De Eekhoeve Foodspecialiteiten, pivate label producten o.a. advocaat www.bijzonderenpuur.nl
.005 Eetcafé 't Centrum Foodspecialiteiten; kruidenboter en kruidenbotermix www.eetcafebergambacht.nl/www.kruidenboterkruiden.nl
.009 Eiroem Wijnen en drankspecialiteiten  www.eiroem.nl
208 ELMO Trade/CB Sélect Verpakking en geschenkartikelen www.cbselect.nl
141 Embrosa Social Media Platform www.embrosa.com  
129 Emmi Benelux Buitenlandse kaas https://benelux.emmi.com/nl/
312 English Tea Shop Thee www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/english-tea-shop/1250
322 Enrico Mediterrane specialiteiten Mediterrane foodspecialiteiten www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/delizioso/1109
337 Ernesto Portstroop Foodspecialiteiten, Portstroop https://www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/ernesto/1064
120 Euroflex Kaasetiketten + banderollen www.euroflexbv.com
013 Frank about tea Koffie en thee www.frankabouttea.com
259 Floor Foods Vegan Snaqs www.snaqs.nl
137 FLOR Y SABOR Olijfolie www.florysabor.com
253 Foodelicious Wholesale Foodspecialiteiten; mediteriaanse specialiteiten groothandel.foodelicious.nl
229 Foodkitchen Foodspecialiteiten www.foodkitchen.nl
306 Fox Italia Italiaanse aardappelchips, tortillachips en groentechips www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/fox-italia/1247
  Frank about tea Koffie en thee www.frankabouttea.com
267 Fratelli Lunardi Chocolade en zoetwaren www.fratellilunardi.it
267 Fudge Kitchen Fudge www.fudgekitchen.co.uk
.041 Fudge-World Pingen Trading & Events Handgemaakte Fudge en Nougats uit Engeland + Karamelblokjes www.fudge-world.nl
225 Geels Koffie & Thee sinds 1863 Koffie en thee www.geelskoffiethee.com
216 Geobas Noten en zuidvruchten, chocolade en bonbons en foodspecialiteiten www.geobas.eu
211 GH Foodsupply Vleeswaren, Foodspecialiteiten, Buitenlandse Delicatessen www.deworstgroothandel.nl
218 GIMBER Wijnen en drankspecialiteiten, niet-alcoholische dranken www.gimber.be
.033 Gkazas Olijfolie Gkazas Olijfolie www.gkazas.com
305 G'nger Gembersap, niet-alcoholische dranken www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/gnger/1370
.034 GO NOW - Now Organic International Gezondheidsdrankjes (gember en kurkuma shots) www.go-now.eu en www.noworganic.eu 
115 Grand'Mère Delicatessen/Foodspecialiteiten  
209 Greenomic Delikatessen Foodspecialiteiten, chocolade en bonbons & brood en banket www.greenomic.de
.014 Greetje / Fruitteeltshop Wijnen en drankspecialiteiten, Chocolade en bonbons, Foodspecialiteiten www.vangreetje.nl en www.fruitteeltshop.nl 
123 De Groot-Verburg Kaas Hollandse kaas www.degroot-verburg.nl
135 Guilde Des Maitres Fromagers aux Pays-Bas Buitenlandse kaas onder de aandacht brengen www.kaasgilde.nl
238 GustoNL Brood en banket, Chocolade en bonbons, Koffie en thee, Vleeswaren, Wijnen en drankspecialiteiten, Buitenlandse kaas, Foodspecialiteiten www.gustonl.nl
267 Hacienda Guzman Delicatessen/Foodspecialiteiten, olijfolie www.haciendaguzman.com
200 Handelsonderneming Heijne  Dutchscale Weegapparatuur www.heijneopmeer.nl
309 Heerlijk uit de streek Foodspecialiteiten, bakmixen, geschenken www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/heerlijk-uit-de-streek/1353
319 Heerlijkheid Mariënwaerdt Vruchtensappen en jam www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/marienwaerdt/245
.019 & 230 Van der Heiden Kaas Hollandse kaas, Rauwmelkse Stolkse Boerenkaas www.vanderheidenkaas.nl 
145 Koffiebranderij Hesselink Koffie en thee  www.hesselinkkoffie.eu
244b The High Five Company   Chocolade en bonbons www.thehighfivecompany.com
.018 Hoeksche Hoeve Chips www.hoekschechips.nl
314 Hoeksche hoeve Hoeksche chips www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/marienwaerdt/245
240 Holland Foodz Buitenlandse kaas, Koffie en Thee, Zoetwaren www.hollandfoodz.com
326 Imkerij de Traay Honing www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/de-traay/1324
261 Import life is a pintxo   Spaanse-, Portugese- en Franse foodspecialiteiten www.importlifeisapintxo.nl
264 JanBax Noten en zuidvruchten en foodspecialiteiten www.janbax.nl
239 Jongeneel Verpakkingen Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  www.jongeneelverpakking.nl
146 Jovino Import Wijnen en drankspecialiteiten  www.jovino.nl
.024 K&F De Pauw Foodpecialiteiten, Noten en Zuidvruchten, Wijnen en drankspecialiteiten, Chocolade & Bonbons, Koffie & Thee
272 Dé Kaasboer Coöperatie De Kaasboer Coöperatie www.dékaasboer.nl 
250 De Kaasbunker Hollandse kaas www.kaasbunker.nl
201 De Kaasfabriek Buitenlandse kaas, Hollandse kaas, Foodspecialiteiten, kaasbegeleiders en kaaszoutjes www.dekaasfabriek.nl
249 Kaasfondue in blik Foodspecialiteiten, Kaasfondue in blik www.kaasfondueinblik.nl
223 Kadokast Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.kadokast.nl
270 Keesmakers Hollandse kaas  www.keesmakers.nl
126 King Nuts & Raaphorst Noten en zuidvruchten www.kingnuts-raaphorst.com
324 Klepper & Klepper Drop www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/klepper-klepper/705
311 De koekfabriek Zoete en hartige koek www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/de-koekfabriek/1317
214 Koppejan Noten Noten en zuidvruchten www.koppejannoten.nl
274 Korver Kaas Hollandse Kaas www.roodbonterkaas.nl
262 Kuperus Foods Foodspecialiteiten www.hippocreates.nl
148 Lambertz & Visser Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen, Chocolade en bonbons, Koffie en thee, Foodspecialiteiten, zoetwaren www.lambertzenvisser.nl
138  'sLandsBeste Foodspecialiteiten; vruchtensappen, jams en meer www.slandsbeste.nl
141 Lekker koken met Receptenmagazine www.lekkerkokenmet.nl
331 Les comtes de provence Jam www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/les-comtes-de-provence/85
.039 Lisa's Choice Brood en banket, Foodspecialiteiten: Biologisch, Glutenvrij uitgebreid assortiment www.lisaschoiceglutenfree.com
122 Lutjewinkel1916 Hollandse kaas

www.zijerveldfood.nl

127 MAAZ Cheese Hollandse kaas en buitenlandse kaas www.maazcheese.nl
269 Marcinto Portugal Portugese olijfolie, honing, conserveren www.marcintoportugal.com
.017 Marvin's Maatwerk Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  
226 Mercato Italiano Wijnen en drankspecialiteiten, vleeswaren, buitenlandse kaas, foodspecialiteiten, Italiaanse delicatessen, olijfolie en balsamico www.mercato-italiano.nl
.022 Mont Blanc Foods Foodspecialiteiten www.montblancfoods.com 
118a Montagnel Saucissons Authentique  Vleeswaren www.montagnel.nl
.010 Mr.Verna Olijfolie www.mrverna.nl
115 Mrs Bridges Delicatessen/Foodspecialiteiten  
340 Natura + Van Ton Mosterd en sauzen www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/van-ton/1127
301 Natural Leaf Tea Losse thee www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/natural-leaf-tea/1174
309 Natural spices Kruidenmixen www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/natural-spices/1354
110 & .040 Naturalia Buitenlandse kaas www.naturalia.nl 
117 Negroni Vleeswaren www.foodimpuls.nl
342 Neolea Foodspecialiteiten, Olijfolie, Zeezout, Sparkling wine  www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/neolea/1166
279 Nextdeli E-commerce platform voor vers speciaalzaken www.nextdeli.com
115 Niederegger Delicatessen/Foodspecialiteiten  
228 Noel Vleeswaren www.foodimpuls.nl
118d NONA Drinks Wijnen en drankspecialiteiten  www.nonadrinks.com
273 De NotenBeurs Noten en zuidvruchten www.notenbeurs.nl
227 De Notenwinkel voor de Horeca B.V.   Noten en zuidvruchten, Chocolade en bonbons, Foodspecialiteiten  www.denotenwinkelvanzeist.nl
133 Oils & Nuts Delicatessen www.oilsnuts.nl
128 Oliva Foodspecialiteiten; tapas www.oliva.nl
248 Wijnhandel van Ouwerkerk Wijnen en drankspecialiteiten www.wijnhandelvanouwerkerk.nl
313 Pineut Foodspecialiteiten, bakmixen, geschenken www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/pineut/1240
332 Proast Foodspecialiteiten, kaasbegeleiders, toast www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/proast/274
114 Kaashandel Remijn Hollandse kaas www.kaashandelremijn.nl 
124 Wijnimport Jos Rijnaarts Wijnen en drankspecialiteiten www.jr.nl
267 Sal de Ibiza Delicatessen/Foodspecialiteiten, zout/chips www.saldeibiza.com
275 SAS Hennart Frères Buitenlandse kaas www.hennart-fr.com
260 Schermer 1782 Wijnkoper & Distillateur  Wijnen en drankspecialiteiten, private label op kruiken en flessen www.schermer1782.nl
243 Schulp Vruchtensappen Vruchtensappen www.schulp.nl
303 Serra de Rodes Spaanse delicatessen en vleeswaren www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/serra-de-rodes/292
.026 SMAAKgeheimen Foodspecialiteiten www.smaakgeheimen.com
321 Smaakgeheimen Foodspecialiteiten www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/smaakgeheimen/309
.007 Sonneclaer-ijs Foodspecialiteiten www.sonneclaer-ijs.nl
139 Spanish Commercial Office/ICEX Spaanse producten www.icex.es 
318 Speciaalbierbrouwerij Oijen Bier www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/oijens-bier/279
265 Steigerplankenmeubels.nl Winkel inrichting www.steigerplankenmeubels.nl
.025 Stichting Boeren Goudse Oplegkaas Hollandse kaas www.boerengoudseoplegkaas.nl
.036 De Stroopstooker Foodspecialiteiten, Stroop www.destroopstooker.nl
329 Superbon Aardappelchips https://www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/superbon/656
219 Switzerland Cheese Marketing Benelux Foodspecialiteiten, buitenlandse kaas www.kaasuitzwitserland.nl
246 Synerlogic Toeleverancier voedselverwerkende industrie, zwaartepunt zuivel www.synerlogic.nl
241 Tasteful Brands Chocolade en bonbons & brood en banket www.tastefulbrands.eu
302 The Finest in Chocolate Chocolade en bonbons, noten en zuidvruchten  
115 Tracklements Delicatessen/Foodspecialiteiten  
268 Treasure Tea  Chocolade, bonbons, koffie, thee, koekjes en zoutjes www.treasuretea.nl
221 Treur Kaas Hollandse kaas www.treurkaas.nl 
.035 Tudo Taste B.V. Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  www.tudotaste.nl
310 Uitgeverij Snor Chocolade geschenken www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/snor/1325
141 Vakcentrum Branchevereniging www.vakcentrum.nl
141 VakcentrumMyCCP HACCP registratie www.vakcentrum.nl
339 Valderrama Olijfolie www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/valderrama/59
327 van Appeven Vruchtensappen www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/van-appeven/126
245 VANDENBELD wines Wijnen en drankspecialiteiten www.vandenbeld.fr
119 Vandersterre Hollandse kaas en buitenlandse kaas www.vandersterre.nl
328 VanMax pindakaas Pindakaas www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/vanmax/239
333 Verduijns fine biscuits Zoete en hartige koek www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/verduijns-fine-biscuits/1364
.021 Vink Fruitboerderij Foodspecialiteiten, sappen, jams, sauzen www.vinkfruitboerderij.nl
300 Voets cheese dippers Foodspecialiteiten, kaasbegeleiders www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/voets-cheese-dippers/105
338 Voets Specialiteiten Foodspecialiteiten www.voetsspecialiteiten.nl
116 Van den Waal Foodspecialiteiten, koffie en thee, noten en zuidvruchten, wijnen en drankspecialiteiten, zoetwaren www.vandenwaal.nl 
330 Wajos Foodspecialiteiten www.voetsspecialiteiten.nl/assortiment/merk/wajos/96
115 Walkers Shortbread Delicatessen/Foodspecialiteiten, shortbread  
237 Weda Kassa + Weegschaal www.weda.com
.020 Welkom aan Tafel Wijnen en drankspecialiteiten, Koffie en Thee, Foodspecialiteiten www.welkomaantafel.nl
267 Whittard of Chelsea Koffie en thee www.whittard.co.uk 
115 Wicklein Delicatessen/Foodspecialiteiten  
256 Wielinga Wijnimport Wijnen en drankspecialiteiten www.wielinga.nl
276 Wijngaard Kaas Hollandse kaas www.reypenaer.nl
.029 Woods Tableware Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  www.woodstableware.nl
.037 De Zeekraal Hollandse kaas www.dezeekraal.nl
.032 Zeeuwsche Zoute Zeezout www.zeeuwschezoute.nl
113 Zijerveld Hollandse en buitenlandse kaas www.zijerveldfood.nl
224 J. Zoetelief Bedrijfskleding www.zoetelief.nl