banner

Overzicht Exposanten

Hieronder treft u het overzicht van de standhouders van de Vakbeurs Foodspecialiteiten 2019. Kijk op de plattegrond om te zien waar je de standhouder op de beursvloer kan vinden.

Standnummer Firmanaam Assortiment Website
258 Abma's Foodspecialiteiten, (kruiden)olijfolie, (fruit)azijn, tomatensap gazpacho www.abmas.nl
264 Acetaia Giusti Balsamico azijn www.giusti.it
.007 Agnoni - La Prosciutteria Brood, banket, buitenlandse kaas, vleeswaren, wijnen, drankspecialiteiten en Italiaanse delicatessen www.laprosciutteria.nl
336 Agropošta Limonadesiropen/limonades www.agroposta.com
328 Alaska bedrijfskoeling Winkelinrichting koelmeubelen www.alaskacooling.com
218 Alimentari (Hugo)   www.alimentari.nl
213 Ambtman Jr. Import Export Foodspecialiteiten, luxe crackers www.ambtman.nl
229 Amsterdam Tinto Wijnen en drankspecialiteiten www.amsterdamtinto.com
235 Anis de Flavigny De beroemde anijssnoepjes uit Frankrijk in blikje https://anis-flavigny.com
135 Ansari Wines Wijnen en drankspecialiteiten www.ansariwines.com
207 Antonaki (Cretan Nectar)   www.cretan-nectar.gr
129 De Appelschuur Koffie en thee www.deappelschuur.nl
222 Van Appeven   www.appeven.nl
250 Appeven fruitsappen Vruchtensappen www.appeven.nl
141 Arcafroz Juice (pomegranate, apple) www.arcafroz.gr
322 Arelo   www.arelo.nl
.020 De Bakkende Brabander Brood en banket www.debakkendebrabander.nl
254 Van Barneveld Verpakkingen Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.barneveld-verpakkingen.nl
223 Baru   www.baru.be
253 BastaSiaBuono - Sanae Vegan koekjes www.bastasiabuono.be
293 Beek Spirits Wijnen en drankspecialiteiten www.beekspirits.nl
235 Belberry Delicatessen/Foodspecialiteiten, confiture, chutneys, kaasbegeleiders, ketchup, vinaigrettes www.belberry.com
284 Belvoir   www.belvoirfruitfarms.co.uk
200g Benjamino    
308 Bergfood Mediterraan assortiment www.bergfood.nl
235 Betjeman & Barton Thee van de allerbeste kwaliteit www.betjemanandbarton.nl
236 De Bierbroeders Wijnen en drankspecialiteiten  
.043 Bijenbaas Hollandse honing www.bijenbaas.nl
284 Bio-Orto   www.bio-orto.com
.009 Biostee Hollandse kaas www.biostee.nl
274 Blok Kaashandel Hollandse kaas www.blokkaas.nl
.010 Bokall Foodspecialiteiten, soepen, sauzen en delicatessen www.bokall.com
235 Bommels Conserven Foodspecialiteiten hartige en zoete delicatessen, chocolade en bonbons www.bommelsconserven.nl
310 Bond van Boerderijzuivelbereiders Belangenbehartiger Boerenkaas www.boerderijzuivel.nl
315 Boska Holland Cheesewares & Chocowares www.boska.com
299 Bowls and Dishes Non food: houten serveerplanken, aardewerk, kookboeken www.webshop.bowls-dishes.com
130 Brandt & Levie Foodspecialiteiten, Nederlandse charcuterie, worstmakerij www.brandtenlevie.nl
114 Brauer Food Foodspecialiteiten, een heel uitgebreid assortiment delicatessen, versproducten en zoetwaren www.brauerfood.nl
287a Geitenkaasmakerij De Brömmels Hollandse geitenkaas www.brommels.nl
257 Buchholz International Bedrijfskleding www.buchholz.nl
200c Budels bier   www.budels.nl
114 Café-Tasse Chocolade www.cafe-tasse.com
208 Camile's Granola   www.voetsspecialiteiten.nl
321 Canadian Roaster/kipkruiden.nl BBQ zonder kooltjes, zonder rook, extra snel www.canadianroaster.nl
127 Only Cannoli Foodspecialiteiten cannoli www.onlycannoli.eu
.016 CaramelZ Foodspecialiteiten vloeibare caramel CaramelZ www.caramelz.nl
301 Cardtho Cardprinters / Van Erkel Presentatie Toonbankkaart printers www.cardtho.com
235 Cartwright & Butler Delicatessen/Foodspecialiteiten, zoete & hartige koekjes, geschenkpakketten www.cartwrightandbutler.co.uk
333 Casa del Fermentino Noten en zuidvruchten www.adelantefoods.com
227 Certificering Foodspecialiteitenwinkel Informatie over vernieuwde Certificering Foodspecialiteitenwinkels www.vakcentrum.nl/certificeringfood
138 Les Chanterels Vleeswaren, paté en mediterrane producten www.leschanterels.com
289 Chocolat Specials - Likeurmeisjes Chocolade en bonbons, wijnen en drankspecialiteiten www.chocolatspecials.com
235 Chocolate Amatller Chocolatier uit Barcelona met chocolade in de beroemde blikjes (bean to bar) www.chocolateamatller.com
273 The Clean Experience Reinigingsapparatuur/stoomstofzuigers www.tce.nl
280 ClearChox Chocolade en bonbons www.clearchox.com
306 ClimateCar Koelwagens www.climatecar.eu
279 Cono Kaasmakers Hollandse kaas www.cono.nl
275 Consorzio del Prosciutte di Parma, B&Dmc Parmaham www.prosicuttediparma.com
235 Cottage Delight Delicatessen/Foodspecialiteiten www.cottagedelight.co.uk
133 Crisfoods Foodspecialiteiten, spaans fruit brood en crackers
311 CSK food enrichment Leverancier zuivelingredienten www.cskfood.com
265 Centrale Vereniging voor de Ambulante Handel Branchevereniging www.cvah.nl
.012 Dapeppa Koekjes, bakmixen www.dapeppa.nl
290 DeJong Cheese Hollandse en Buitenlandse kaas www.dejongcheese.nl
111 Delinuts Chocolade, bonbons, noten en zuidvruchten www.delinuts.nl
.006 DeliSouth Chocolade, bonbons, olie en azijn www.delisouth.nl
144 Delmo Groothandel Verpakkingsmateriaal, verpakkingsmachines en werkmeubilair www.delmo.nl
.044 Denise's Choice Alcoholvrije wijnen www.deniseschoice.nl
285 The Depot Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.thedepot.be
200e Des Noots / Bikkels   www.voetsspecialiteiten.nl
292 DIGI Benelux Verpakkingsmateriaal en weegschalen www.digi.eu
.026 Digusti Delicatessen Italiaanse balsamico, truffel, wijnen en drankspecialiteiten www.digusti.nl
239 Dishes & Deco Nederland Olijfhouten artikelen en aardewerk www.dishes-deco.com
304 DOC Dairy Partners Hollandse kaas www.alteveerkazen.nl
335 La Dolce Vita Services Chocolade en bonbons, Dippr dip www.dolcibaci.nl
322 Handelsonderneming F. van Dop Koffie, thee, koekjes en zoutjes www.vandopbv.nl
282 Dragee Chocolade en bonbons www.dragee.nl
320 Dreug Vleeswaren www.dreugworst.nl
132 Driekant Biologische Bakkerij Brood en banket www.driekant.nl
286 Dutch Cranberry Group Foodspecialiteiten chocolade, bonbons, pure biologische sappen, siropen en marmelades www.dutchcranberrygroup.nl
297 De Eekhoeve Foodspecialiteiten www.bijzonderenpuur.nl
288 Eiroem Foodspecialiteiten Eiroem zachtvocaat/advocaat www.eiroem.nl
228 ELMO Trade/CB Sélect Icebag www.cbselect.nl
261 Emkapak Verpakkingen Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.emkapak.nl
140 Emmi Benelux Buitenlandse kaas https://benelux.emmi.com/nl/
200d EMV Food Foodspecialiteiten Ernesto portstroop www.emvfood.nl
225 Enrico   www.enrico.nl
262 Eshuis Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.eshuis.nl
115 Euroflex Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.euroflexbv.com
284 Fire Fly    
.041 Floor Trading Noten en zuidvruchten, snacknoviteiten voor de notenbar www.groothandelnoten.nl
.015 Food in Concept Chocolade en bonbons, foodspecialiteiten, wijnen en drankspecialiteiten www.foodinconcept.nl
284 Foodelicious Foodspecialiteiten, olijfolie, azijn, pasta, risotto, chips ect. www.groothandel.foodelicious.nl
224 Foodies (Abbondio)   www.voetsspecialiteiten.nl
233 Foodkitchen Foodspecialiteiten, chocoalade, zoetwaren, thee, Drink Me Chai www.foodkitchen.nl
242 Foodservice Salland Foodspecialiteiten droge worst www.foodservicesalland.nl
205 The Foraging Fox   www.foragingfox.com
119 De Fryske   www.defryske.frl
263 Geels Koffie & Thee Koffie en Thee www.geelskoffiethee.com
266 GH Foodsupply Vleeswaren www.deworstgroothandel.nl
276 GIMBER Concentraat van gember www.gimber.be
.040 Gkazas Olijfolie Olijfolie www.gkazas.com
143 Global FT Foodspecialiteiten, Halawa & Tahina www.global-ft.com
337 Gouda Cheese Awards (NNKC) Hollandse kaas www.goudacheeseawards.nl
323 Green Gypsy Spices Kruidenmixen www.greengypsyspices.com
142 Greenomic Foodspecialiteiten, chocolade en bonbons www.greenomic.de
313 G. Groeneveld Groothandel Zoetwaren, chocolade en bonbons www.groeneveld-webshop.nl
123 De Groot-Verburg Kaas Hollandse kaas www.degroot-verburg.nl
284 Gusta serviezen   www.gusta-online.nl
245 GustoNL Brood en banket, Chocolade en bonbons, Koffie en thee, Vleeswaren, Wijnen en drankspecialiteiten, Italiaanse cannolis, nougat, truffel, olijfolie, mostarda, balsamico en meer www.gustonl.nl
235 Hacienda Guzman Delicatessen/Foodspecialiteiten, olijfolie www.haciendaguzman.com
318 van Ham Exclusive Chocolade en bonbons en Italiaanse nougat www.vanhamexclusive.com
259 Van der Heiden Kaas Hollandse kaas, Buitenlanse kaas www.vanderheidenkaas.nl
240 Handelsonderneming Heijne Weegsystemen www.heijneopmeer.nl
283 The High Five Company Chocolade en bonbons www.thehighfivecompany.com
219 Hoeksche Chips   www.hoekschechips.nl
.025 Hoeksche Hoeve Chips www.hoekschechips.nl
235 Holdsworth Chocolate Handgemaakte bonbons uit Engeland www.holdsworthchocolates.co.uk
246 Holland Foodz Buitenlandse kaas, zoetwaren en zuivel www.hollandfoodz.com
284 I dream of......    
.022 Incredible Roses Eetbare bloemen www.incredibleroses.nl
305 Intercheese Holland Hollandse Kaas, Buitenlandse kaas www.intercheeseholland.nl
334 Ipazia Caffe 1807 Koffie en Thee www.ipazia1807.com
122 JanBax B.V. Foodspecialiteiten, confitures, sauzen, dippers, eierlikeur, soepen, koeken www.janbaxveen.nl
.036 JCG Cooking Marinade en kruidenpasta www.jcg-cooking.com
300 Jongeneel Verpakkingen Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.jongeneelverpakking.nl
.005 K&F De Pauw Delicatessen/foodpecialiteiten, chocolade en bonbons, koffie en thee www.knfdepauw.be
134 De Kaasfabriek Buitenlandse kaas, Hollandse kaas, Foodspecialiteiten, kaasbegeleiders en kaaszoutjes www.dekaasfabriek.nl
.042 Kaasfondue in blik Kaasfondue in blik www.boerenkaasfondue.nl
272 Kaasimport de Kaasboer Buitenlandse kaas www.dekaasboer.be
270 Kaaslust & De Vlielander Kaasbunker Hollandse kaas www.kaaslust.nl
.037 Kadokast Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.kadokast.nl
278 Karras Foodspecialiteiten, mediterrane aperitief hapjes www.karrasgroep.be
126 King Nuts & Raaphorst Noten en zuidvruchten www.kingnuts-raaphorst.com
.032 De Kleine Distilleerderij Wijnen en drankspecialiteiten www.dekleinedistilleerderij.nl
203 Klepper & Klepper   www.klepperenklepper.nl
244 Koppejan Noten Noten en zuidvruchten www.koppejannoten.nl
312 Korver Kaas Hollandse Kaas www.roodbonterkaas.nl
128 Lambertz zoetwaren Chocolade, bonbons, koffie, thee en likorette www.lambertzzoetwaren.nl
317 Lamponi dei Monti Cimini    
118 'sLandsbeste Foodspecialiteiten, vruchtensappen, jams etc www.slandsbeste.nl
255 WeightManager Lenstra Informatica Winkelweegschaal en kassa-software www.lensinfo.nl
329 Liab Chocolade en bonbons www.liabox.com
284 Lie Gourmet!   www.liegourmet.com
248 Van der Linde & Nijhof Dranken Drankspecialiteiten, gedestileerde dranken www.vdln.eu
.023 Maasstroompjes Brood, banket, chocolade en bonbons www.maasstroompjes.nl
325 MAAZ Cheese Hollandse en buitenlandse kaas www.maazcheese.nl
235 Maison Bruyère Luchtige koekjes van het familiebedrijf Maison Bruyère www.maisonbruyere.fr
136 Mand en Deco Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.mandendeco.nl
.018 Manfred Spaargaren Confiserie Chocolade en bonbons www.manfredspaargaren.nl
317 MariCase Italiaanse chocolade, Zoetwaren & Delicatessen www.maricase.nl
214 Mariënwaerdt   www.marienwaerdt.nl
343 Max’s Mints   www.maxsmints.com
319 Maxima Kitchen Equipment Horeca apparatuur, keukenmachines, food equipment www.maximakitchenequipment.com
256 Meester-Affineurs Hollandse kaas www.meester-affineurs.nl
.001 Melekos Import Greek Olive Oil Griekse foodspecialiteiten en delicatessen  
284 Mengazolli    
307 Mercato Italiano Buitenlandse kaas, Italiaanse deelicatessen, Vleeswaren, Wijnen www.mercato-italiano.nl
235 Mileeven / Sarah's Honey Honing met liefde gemaakt in Ierland www.mileeven.com
243 Mini-Art Etiketten, lint en wenskaartjes www.mini-art.nl
.035 Mobipers Nederlandse walnoten www.mobipers.nl
.013 De Molkerei Hollandse kaas www.demolkerei.nl
.008 Mont Blanc Foods Foodspecialiteiten, kaasbegeleiders, crackers, olie www.montblancfoods.com
252 MoOon Olijfolie www.myownoliveoil.nl
284 Mr.Fitzpatrick   www.mrfitzpatricks.com
114 Mrs Bridges Jams, marmelades, curds, chutneys, sauzen www.mrsbridges.nl
249 Nationale Kaasweek Nationale Kaasweek 2020  
212 Natura   www.natura.be
110 Naturalia Buitenlandse kaas, Chocolade, bonbons en vleeswaren www.naturalia.nl
204 Neolea   www.neolea.com
114 Niederegger Marsepein www.niederegger.de
317 Società agricola Nonno Andrea s.s. di Manzan & c. Augurken, natuurlijke ketchup, natuurlijke jams www.nonnoandrea.it
200a Noord Coffee Roasters   www.noordcoffee.nl/
314 De NotenBeurs Noten en zuidvruchten www.notenbeurs.nl
327 OLD DUTCH DISTILLERS Wijnen en drankspecialiteiten www.alaskacooling.com
116 Oliva Foodspecialiteiten, olijven, tapas, healthy disk, sauzen www.oliva.nl
.011 Traiteur de Oorsprong Foodspecialiteiten, kant en klare maaltijden www.traiteurdeoorsprong.nl
137 Wijnhandel van Ouwerkerk Wijnen en drankspecialiteiten www.wijnhandelvanouwerkerk.nl
230 PAPI Nederland - Spiegelau - Nachtman    Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen, wijnglazen www.papi.info
.031 Pelicano Buitenlandse kaas, Italiaanse delicatessen, vleeswaren www.pelicano.nl
.038 Pidy Ready to fill pastry: quichebodems, taartbodems, cocktailbites etc. www.pidy.com
281 Piggy Spaarprogramma www.piggy.nl
125 Pont Packaging Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.ponteurope.com
.024 Port & Wine Company Wijnen en drankspecialiteiten www.portandwine.nl
.021 Potverdorie! Chutney & jam/spread www.potverdorie.nl
287 Presidium kazen Slow Food Hollandse kaas www.boerengoudseoplegkaas.nl
330 Pure Chocolates Chocolade en bonbons www.puretruffles.nl
331 puro-import Spaanse delicatessen www.puro-import.be
251 Quibus - IT | integreren | wegen Weegapparatuur / winkelautomatisering www.quibus.nl
200b Quintas & Bodegas   www.quintasenbodegas.nl
231 Redlove Nederland Vruchtensappen www.redloveappel.eu
113 Kaashandel Remijn Hollandse kaas www.kaashandelremijn.nl
294 Ridder & Hertog Winkelautomatisering www.renh.nl
124 Wijnimport Jos Rijnaarts Wijnen en drankspecialiteiten www.jr.nl
215 Roka   www.cheesecrispies.com
120 De Rotterdamsche Oude   www.derotterdamscheoude.nl
235 Sal de Ibiza Delicatessen/Foodspecialiteiten, zout/chips www.saldeibiza.com
.003 De Sapsommelier Foodspecialiteiten speciaalsap alcohovrije Gloeisap www.sapsommelier.nl
303 Schermer Wijnkopers & Distillateurs 1782 Wijnen en drankspecialiteiten, kruiken en flessen met gepersonaliseerde zeefdruk www.schermer1782.nl
232 Schulp Vruchtensappen Vruchtensappen www.schulp.nl
341 Jammakerij Sjamaan Jammakerij www.sjamaanjam.nl
.029 Op Smaak - SMAAKgeheimen Foodspecialiteiten, dressings, toppings, tapenades, kaas- & bierdips www.smaakgeheimen.nl
220 Smaakgeheimen   www.smaakgeheimen.nl
.039 Sonneclaer-ijs Biologisch Sonneclaer ijs www.sonneclaer-ijs.nl
249 Steigerplankenmeubels.nl Winkel inrichting www.steigerplankenmeubels.nl
.002 Steve'z Cider Wijnen en drankspecialiteiten www.stevez.eu
284 Stonewall Kitchen   www.stonewallkitchen.com
221 Streeck / van Woerkom   www.streeck.nl
.019 De Stroopstooker Foodspecialiteiten stroop en aanverwanten www.destroopstooker.nl
.027 Structuurzakken Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  
235 Summerdown Delicatessen/Foodspecialiteiten, chocolade/thee met pepermunt www.summerdownmint.com
344 Supersec / Superbon   supersec.com
139 Switzerland Cheese Marketing Buitenlandse kaas www.kaasuitzwitserland.nl
268 Synerlogic Ingrediënten en chemie www.synerlogic.nl
295 Taste Tailors Buitenlandse kaas, chocolade, bonbons, verpakkingsmateriaal, geschenkartikelen, vleeswaren, wijnen, drankspecialiteiten, frisdranken, olijven en snacks www.taste-tailors.nl
296 Tea Netherlands Koffie en Thee www.teanetherlands.nl
.004 TEAmwork Tea Koffie en Thee www.teamworktea.com
211 van TON   www.van-ton.nl
340 Too Good To Go Een service die bedrijven helpt bij het verminderen van derving www.toogoodtogo.nl
277 Imkerij de Traay Foodspecialiteiten honing en plantaarige zoetmiddelen www.detraay.com
114 Tracklements Mosterd, chutneys, sauzen, relishes www.tracklements.nl
322 Treasure Tea   www.treasuretea.nl
271 Treur Kaas Hollandse Kaas www.treurkaas.nl
121 Twentse Bunkerkaas   www.debestbeschermdekaasvannederland.nl
200f Twinings   www.twinings.com
342 Vakcentrum Branchevereniging www.vakcentrum.nl
316 VakcentrumMyCCP HACCP registratie www.vakcentrum.nl
216 Valderama   www.valderraa.nl
209 van MAX   www.vanmax.nl
291 VANDENBELD exclusive wines Wijnen en drankspecialiteiten www.vandenbeld.fr
117 Vandersterre Holland Hollandse en buitenlandse kaas www.vandersterre.nl
145 Vandersterre Vers Concepten Hollande kaas, Buitenlandse kaas, Olijven en tapenades www.dupontcheese.nl
267 VAV divers, VDB divers, de Waal vers Vleeswaren, paté, salades en buitenladse specialiteiten www.dewaalvers.nl
.017 Vink Fruitboerderij Foodspecialiteiten, sappen, jams, sauzen, stoofperen uit eigen keuken www.vinkfruitboerderij.nl
200 Voets entree balie + plein   www.voetsspecialiteiten.nl
200 Voets Specialiteiten Foodspecialiteiten www.voetsspecialiteiten.nl
201 Wajos   www.wajos.de
114 Walkers Shortbread Shortbread, oatcakes, biscuits, cakes www.walkersshortbread.nl
326 Weda Weegapparatuur & Weegoplossingen www.weda.com
235 Whittard of Chelsea Delicatessen/Foodspecialiteiten, cacao en thee www.whittard.co.uk
260 Wielinga Wijnimport Wijnen en drankspecialiteiten www.wielinga.nl
202 Wijndragers   www.wijndragers.nl
332 Wijngaard Kaas Hollandse kaas www.reypenaer.nl
217 Wilma's olijven   www.wilmasolijven.nl
.030 Windmolenkaas Roomkaas dip www.windmolenkaas.nl
.033 Windmühlenmesser Manufactur Robert Herder GmbH & Co KG Kitchen knives and cuttery www.windmuehlenmesser.de
226 Yann de Bretagne   www.yanndebretagne.com
.014 Yogi & Yousef Foodspecialiteiten dadels en dadelproducten www.yogiyousef.com
210 Yogi & Yousef   www.yogiyosef.com
206 Yogi Tea   www.yogitea.com
.028 De Zeekraal Hollandse kaas www.dezeekraal.nl
112 Zijerveld Hollandse en buitenlandse kaas, Foodspecialiteiten www.zijerveldfood.nl
269 Zoetelief Bedrijfskleding Bedrijfskleding www.zoetelief.nl
339 ZPH Verpakkingen Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.zph-verpakkingen.nl
.034 Zwartekoffie Koffie en Thee www.zwartekoffie.nl