banner

Overzicht Exposanten

Hieronder treft u het overzicht van de standhouders van de Vakbeurs Foodspecialiteiten 2021. Binnenkort zijn de standnummers beschikbaar en kun je zien waar je de standhouder op de beursvloer kan vinden.

Standnummer Firmanaam Assortiment Website
  Abma's Foodspecialiteiten, kruiden olijfolie & fruit azijn en overige soorten olijfolie/azijn + tomaatproducten www.abmas.nl
  Beermann Wijnimport Wijnen en drankspecialiteiten www.beermannwijnimport.nl 
  Bergfood (Mediterrane) Foodspecialiteiten en vleeswaren www.bergfood.nl
  Bijenbaas Foodspecialiteiten; honing www.bijenbaas.nl
  Biostee Hollandse kaas www.biostee.nl
  Bizerba Weeg-/kassasystemen, snijmachines en vleesverwerkingsmachines www.bizerba.com
  Blok Kaashandel Hollandse kaas www.blokkaas.nl
  Bond van Boerderijzuivelbereiders Belangenbehartiger Boerenkaas www.boerderijzuivel.nl
  Bowls & Dishes Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.webshop.bowls-dishes.com  
  Brandt & Levie Foodspecialiteiten; Nederlandse charcuterie, worstmakers www.brandtenlevie.nl 
  Brauer Food Foodspecialiteiten, chocolade/bonbons www.brauerfood.nl 
  Caramelz Caramelz www.caramelz.nl
  Cardtho Cardprinters / Van Erkel Presentatie Printers voor toonbankkaarten en buffetkaarten www.cardtho.com
  Certificering Foodspecialiteiten Informatie over Certificering Foodspecialiteitenwinkels www.vakcentrum.nl/certificeringfood
  Cheese of Course Opleidingen & Trainingen, Advies & Marketing, Promotie & Events, Visual Merchandising, Interim www.cheeseofcourse.nl
  ClearChox, Clear Chain Chocolates Chocolade en bonbons www.clearchox.com
  CONO Kaasmakers Hollandse kaas www.cono.nl
  Crisstory Foodspecialitetien, Fruitbroden www.crisstory.nl
  De Eekhoeve Foodspecialiteiten, pivate label producten o.a. advocaat www.bijzonderenpuur.nl
  De Groot-Verburg Kaas Hollandse kaas www.degroot-verburg.nl
  De Kaasfabriek Buitenlandse kaas, Hollandse kaas, Foodspecialiteiten, kaasbegeleiders en kaaszoutjes www.dekaasfabriek.nl
  De NotenBeurs Noten en zuidvruchten www.notenbeurs.nl
  De Stroopstooker Foodspecialiteiten, Stroop www.destroopstooker.nl
  De Zeekraal Hollandse kaas www.dezeekraal.nl
  Delinuts Chocolade en bonbons, noten en zuidvruchten www.delinuts.nl
  Delisouth Chocolade en bonbons www.delisouth.nl
  Delmo Groothandel Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen, (verpakkings)machines www.delmo.nl 
  Denise's Choice Alcoholvrije wijnen www.deniseschoice.nl
  DIGI Benelux   Weegschalen www.digi.eu 
  Dishes & Deco Nederland Olijfhouten en aardewerk artikelen  www.dishes-deco.com
  Dolci Baci Dolci Baci, Chips, Nougat www.dolcibaci.nl
  Dreug Vleeswaren www.dreug.com
  Eetcafé 't Centrum Foodspecialiteiten; kruidenboter en kruidenbotermix www.eetcafebergambacht.nl/www.kruidenboterkruiden.nl
  ELMO Trade/CB Sélect Verpakking en geschenkartikelen www.cbselect.nl
  Emmi Benelux Buitenlandse kaas https://benelux.emmi.com/nl/
  Euro Company Srl Società Benefit Buitenlandse kaas www.casadelfermentino.com
  Farmforte Europe  Wijnen en drankspecialiteiten en foodspecialiteiten www.farmforte.eu
  Floor Foods Vegan Snaqs www.snaqs.nl
  FLOR Y SABOR Olijfolie www.florysabor.com 
  Foodelicious Wholesale Foodspecialiteiten; mediteriaanse specialiteiten www.groothandel.foodelicious.nl
  Foodimpuls Vleeswaren www.foodimpuls.nl 
  Foodkitchen Foodspecialiteiten www.foodkitchen.nl
  Fudge-World Pingen Trading & Events Handgemaakte Fudge en Nougats uit Engeland + Karamelblokjes www.fudge-world.nl
  Geels Koffie & Thee sinds 1863 Koffie en thee www.geelskoffiethee.com
  GH Foodsupply Vleeswaren, Foodspecialiteiten, Buitenlandse Delicatessen www.deworstgroothandel.nl
  GIMBER Wijnen en drankspecialiteiten, niet-alcoholische dranken www.gimber.be
  Gin Mayo Foodspecialiteiten; sauzen www.celebratewhatyoueat.com
  Greenomic Delikatessen Foodspecialiteiten, chocolade en bonbons & brood en banket www.greenomic.de 
  Handelsonderneming F. van Dop Chocolade, bonbons, koffie, thee, koekjes en zoutjes www.vandopbv.nl
  Hoeksche Hoeve Chips www.hoekschechips.nl
  Holland Foodz Buitenlandse kaas, Koffie en Thee, Zoetwaren www.hollandfoodz.com
  I Lysi Hellenic Products Foodspecialiteiten; Eladaki Premium Extra Virgin Olive oil www.ilysi.nl
  Import life is a pintxo   Noten en zuidvruchten en foodspecialiteiten www.importlifeisapintxo.nl
  J. Zoetelief Bedrijfskleding www.zoetelief.nl 
  JanBax Noten en zuidvruchten en foodspecialiteiten www.janbax.nl
  Jongeneel Verpakkingen Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  www.jongeneelverpakking.nl
  Jovino Import Wijnen en drankspecialiteiten  www.jovino.nl
  K&F De Pauw Foodpecialiteiten, Noten en Zuidvruchten, Wijnen en drankspecialiteiten, Chocolade & Bonbons, Koffie & Thee www.knfdepauw.be
  Kaasfondue in blik Foodspecialiteiten, Kaasfondue in blik www.kaasfondueinblik.nl
  Kaashandel Remijn Hollandse kaas www.kaashandelremijn.nl 
  Kadokast Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.kadokast.nl
  Keesmakers Hollandse kaas  www.keesmakers.nl
  King Nuts & Raaphorst Noten en zuidvruchten www.kingnuts-raaphorst.com
  Koppejan Noten Noten en zuidvruchten www.koppejannoten.nl
  Korver Kaas Hollandse Kaas www.roodbonterkaas.nl
  Lambertz & Visser Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen, Chocolade en bonbons, Koffie en thee, Foodspecialiteiten, zoetwaren www.lambertzenvisser.nl 
   'sLandsBeste Foodspecialiteiten; vruchtensappen, jams en meer www.slandsbeste.nl
  Lisa's Choice Brood en banket, Foodspecialiteiten: Biologisch, Glutenvrij uitgebreid assortiment www.lisaschoiceglutenfree.com
  Maaz Cheese Hollandse en buitenlandse kaas www.maazcheese.nl 
  Mand en Deco Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.mandendeco.nl
  Marvin's Maatwerk Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen www.marvins-horecaplanken.nl
  Mont Blanc Foods Foodspecialiteiten www.montblancfoods.com 
  Naturalia Buitenlandse kaas www.naturalia.nl 
  NOW Organic International Gezondheidsdrankjes (gember en kurkuma shots) www.noworganic.eu 
  Oils & Nuts Delicatessen www.oilsnuts.nl
  Oliva Foodspecialiteiten; tapas www.oliva.nl
  Op Smaak Foodspecialiteiten www.smaakgeheimen.com
  SAS Hennart Frères Buitenlandse kaas www.hennart-fr.com
  Schermer Wijnkopers Wijnen en drankspecialiteiten, private label op kruiken en flessen www.schermer1782.nl
  Schulp Vruchtensappen Vruchtensappen www.schulp.nl
  Sonneclaer-ijs Foodspecialiteiten www.sonneclaer-ijs.nl 
  Stichting Boeren Goudse Oplegkaas Hollandse kaas www.boerengoudseoplegkaas.nl
  Stichting Foodspecialiteiten Nederland   www.foodspecialiteitenwinkels.nl
  Switzerland Cheese Marketing Benelux Foodspecialiteiten, buitenlandse kaas www.kaasuitzwitserland.nl
  Synerlogic Toeleverancier voedselverwerkende industrie, zwaartepunt zuivel www.synerlogic.nl 
  Tasteful Brands Chocolade en bonbons & brood en banket www.tastefulbrands.eu 
  The Collectie Agenturen Chocolade en bonbons, Koffie en thee, Foodspecialiteiten www.thecollectie.com
  The Depot Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  www.thedepot.be 
  The High Five Company   Chocolade en bonbons www.thehighfivecompany.com
  Treasure Tea Koffie en thee www.treasuretea.nl 
  Treur Kaas Hollandse kaas www.treurkaas.nl 
  Tudo Taste B.V. Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  www.tudotaste.nl
  Vakcentrum Branchevereniging www.vakcentrum.nl 
  Van der Heiden Kaas Hollandse kaas, Rauwmelkse Stolkse Boerenkaas www.vanderheidenkaas.nl 
  VANDENBELD wines Wijnen en drankspecialiteiten www.vandenbeld.fr
  Vandersterre Hollandse kaas en buitenlandse kaas www.vandersterre.nl
  Vink Fruitboerderij Foodspecialiteiten, sappen, jams, sauzen www.vinkfruitboerderij.nl
  Voets Specialiteiten Foodspecialiteiten www.voetsspecialiteiten.nl
  Welkom aan Tafel Wijnen en drankspecialiteiten, Koffie en Thee, Foodspecialiteiten www.welkomaantafel.nl
  Wielinga Wijnimport Wijnen en drankspecialiteiten www.wielinga.nl
  Wijngaard Kaas Hollandse kaas www.reypenaer.nl
  Wijnhandel van Ouwerkerk Wijnen en drankspecialiteiten www.wijnhandelvanouwerkerk.nl
  Wijnimport Jos Rijnaarts Wijnen en drankspecialiteiten www.jr.nl
  Woods Tableware Verpakkingsmateriaal en geschenkartikelen  www.woodstableware.nl
  Zeeuwsche Zoute Zeezout www.zeeuwschezoute.nl
  Zijerveld Hollandse en buitenlandse kaas www.zijerveldfood.nl